Jak naladit Déčko

Jak naladit tv Déčko

Jak naladit Déčko

Jak naladit Déčko Televize Déčko odstartuje výsílání 31. srpna 2013. Jak naladit tv Déčko? Na pozemním digitálním vysílání v Multiplexu 1 Na většině DVB-T přijímačů proběhne doladění nové programové pozice automaticky v momentu kdy Déčko začne vysílat v případě, že to mu tak nenastane zkuste naladit Déčko manuálně. Televizní program Déčko je určene dětem. Bude vysílat od 6:00 cca do 20:00.
Stránky TV Déčko http://decko.ceskatelevize.cz/Jak naladit Déčko problém se signálem

Pokud jste si jistí, že víte jak naladit déčko a měla by Vám hrát na TV a přesto jste ji nanaladěli, problém bude v anténě. Pokud máte analogovou anténu a hraje vám ČT 1 neznámená to, že bude hrát i TV Déčko. Tento problém se objevuje i v Praze kde signál je poměrně silný.
Podle informací ČT déčko má pokrití 82% domácností. Nicméně realita je jiná problémy s kvalitním signál je především mímo Prahu.

Mapa pokrytí pro TV Déčko

Mapa pokrytí pro TV Déčko
zdroj: Česká televize
Mapa pokrytí pro TV Déčko
zdroj: ČTU

Jak naladit Déčko na satelitu

Na satelitu je možné TV Déčko a TV Art přijímat na stejné pozici jako všechny ostatní programy ČT (Astra 3B - 23,5 stupňů východně). Vysílací kmitočet: 12,525 GHz

Jak naladit Déčko na kabelové televizi a IPTV

V platformách DIGI TV, UPC, freeSAT zatím bohužel ČT Déčko a ČT art nevysílá. TV Déčko a ART můžete naladit pouze na IPTV od O2 a tu zařadil ma pozici 101.